Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Po objednání zboží Vám automaticky systém zašle potvrzovací email o objednávce a poté nejpozději druhý den se s Vámi emailem spojí náš pracovník, aby zkontroloval Vaše zadání, případně poopravil objednávku, dohodl přesné podmínky o termínu doručení, způsobu a ceně dopravy a formě platby za objednané zboží.

Kupující má právo objednávku stornovat do 24 h po objednání a to písemně na email gardengrill©seznam.cz, kde mu bude následně storno potvrzeno. Pokud dojde ke stornování objednávky po odeslání zboží nebo nepřevzetí objednaného zboží od dopravcem, budou po kupujícím vymáhány náklady spojené se zasláním zboží. Kupující je povinen požadované náklady uhradit na náš účet do 14-ti dnů od obdržení podkladů k platbě.

Storno objednávky ze strany prodávajícího - prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně po zjištění této skutečnosti kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

Dodací podmínky

Dostupná dodací doba uvedená u zboží je orientační, skutečná doba je závislá na aktuálních možnostech dodavatelů. Zboží zasíláme přepravní společností PPL, DPD v nejbližším možném termínu. Zásilku obdržíte v pracovních dnech, přímo na adresu uvedenou v objednávce.

V případě delší dodací lhůty Vás budeme informovat. Při stornu již zaplacené objednávky Vám bude uhrazená částka vrácena do 14 dnů.

Ke každé objednávce zasíláme fakturu - daňový doklad. Na všechno námi dodávané zboží je záruční lhůta 24 měsíců. Záruka na zakoupené zboží je nepřenosná.

Lhůta pro vrácení zboží

V souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku máte možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Pokud se k tomu rozhodnete, prosíme, kontaktujte nás a písemně uveďte, že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a Vašeho čísla účtu.

Zboží, které budete zasílat zpět na naši adresu, musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené a ani nesmí jevit žádné známky jeho používání. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit. Peníze za zboží Vám budou vráceny na Váš účet, po doručení zboží na naši adresu, do 30-ti kalendářních dnů. Vrácená částka bude snížena o úhradu nákladů souvisejících s vrácením zboží.


MOŽNOSTI Platby:

- Předem - převodem na BÚ: 270 567 218 / 0300   cena za přepravu: 180,-Kč

- Dobírkou - platba na místě doručení přepravní společnosti PPL, DPD + cena za přepravu: 250,-Kč

- Platba v hotovosti - při osobním odběru na adrese : U Bělidla 1273/7 , 79001 Jeseník

Provozovatel internetového obchodu www.gardengrill.cz si vyhrazuje právo změnit dopravce bez souhlasu příjemce zásilky (objednávajícího). Změny budou včas nahlášeny příjemci zásilky a to nejpozději v den odeslání objednávky.

Děkujeme za pochopení.

TOPlist
TOPlist